Winfluence - Firma

Hľadáte influencera na propagáciu Vašej značky?

Nezáleží na tom, či hľadáte lokálneho alebo globálneho influencera. S nami máte na dosah tých správnych a overených influencerov pre Vašu značku.

Winfluence pre firmy

Prečo využiť Winfluence pre firmy?

Zaujímavé a overené spolupráce s influencermi rýchlo a efektívne.

Overení influenceri na jednom mieste

Možnosť priameho oslovenia

Spoľahlivý Winfluence rating

Winfluence chat pre rýchlu komunikáciu

Bezplatná skúšobná verzia

Bez agentúrneho poplatku

Váš partner na ceste za úspešnými spoluprácami, ktoré prinášajú reálne výsledky.

Overení influenceri

Aplikácia ponúka profily influencerov s reálnym dosahom a výsledkami. Každý influencer, ktorý sa zaregistruje, prechádza schvaľovacím procesom. Minimalizovaním fake účtov a fake dosahu Vám pomôžeme nadviazať nové spolupráce.

Bez agentúrneho poplatku

Agentúry si štandardne berú percentuálny poplatok z celkovej hodnoty dohodnutej spolupráce. U nás za dohodnutú spoluprácu s influencerom neplatíte žiadne agentúrne poplatky.

Bezplatná skúšobná verzia

Veríme, že každá firma si nájde influencera, ktorý pomôže s jej propagáciou tak, aby boli spokojné obe strany. Aby ste si to však vedeli vyskúšať, ponúkame trojmesačnú bezplatnú verziu.

Spoľahlivý Winfluence rating

Winfluence rating vzniká na základe skúseností a reálnych výsledkov z ukončených spoluprác. Po každej ukončenej spolupráci má možnosť firma a influencer sa navzájom ohodnotiť.

Priame oslovenie influencera s ponukou

Prostredníctvom aplikácie Winfluence oslovíte žiadaných influencerov jednoducho, rýchlo a efektívne. Influencerovi máte možnosť zaslať priamu ponuku na platenú spoluprácu, barter, alebo ho pozvať na Vami organizovaný event.

Winfluence chat

Komunikácia je základom každej dobrej a úspešnej spolupráce. Po akceptovaní Vašej ponuky influencerom máte priestor na priamu komunikáciu prostredníctvom chatu. Môžete si tak dohodnúť všetky potrebné detaily pre Váš marketing.

Prihlásením sa na odber súhlasíte so .

Vstúpte do online sveta spolu s nami.

Stiahnite si Winfluence aplikáciu úplne zadarmo!

Stiahnutie a registrácia je pre influencerov úplne zadarmo. Pri registrácii firmy ponúkame trojmesačnú bezplatnú verziu.

FAQ

Najčastejšie otázky a odpovede

Prihláste sa na odber a o spustení aplikácie budete vedieť medzi prvými

Prihlásením sa na odber súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

© 2022 Winfluence s.r.o